Nieruchomość położona w spokojnej okolicy. Dom o powierzchni całkowitej 254m do częściowego remontu, ewentualnej rozbudowy, trzy tarasy, o całkowitej powierzchni 84m pięć pokoi, dwie sypialnie. Dwa wysokie garaże, w tym jeden na dwa samochody , drugi na dostawczy lub trzy duże osobowe Na terenie znajdują się cztery oddzielne pomieszczenia magazynowo-produkcyjne (do remontu), nadające się na prowadzenie działalności ( dodatkowo pomieszczenia socjalne+łazienka). Pomieszczenia biurowe- dwa pokoje biurowe, łazienka( do remontu), całość ok 350m. Ładnie zagospodarowana działka z wieloletnimi nasadzeniami, dużym stawem oraz zalesioną częścią rekreacyjną. Brama wjazdowa oraz garażowe zamykane automatycznie, wjazd wyłożony kostką. Duża powierzchnia działki oraz usytuowanie już istniejącego domu pozwala również na budowę nowego domu na posesji.
Możliwość dowolnej aranżacji terenu (łącznie z wyburzeniem obecnego domu) i uzyskaniem gruntu o powierzchni umożliwiającej wybudowanie kilku domów jednorodzinnych. Cena do negocjacji.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.