Nieruchomość zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest w części do 200 m od pasa drogowego drogi krajowej nr 7 pod składy, działalność produkcyjną i usługi rzemiosła (oznaczenie symbolem S/P/UR), w pozostałej części pod tereny rolne( oznaczenie symbolem R). Na terenie S/P/UR plan ustala zasady zagospodarowania:
-wysokość obiektów max 12m,
-wielkość działki min.5000m2, szerokość frontu działki min. 50m,
-nakazuje się zachowanie min 40% powierzchni działki jako powierzchni biologicznie czynnej, pokrytej roślinnością,
-obowiązuje zakaz zabudowy mieszkaniowej,
-dla terenu położonego wzdłuż drogi ekspresowej, ustala się obsługę komunikacyjną terenu z drogi lokalnej wzdłuż drogi ekspresowej oraz z drogi lokalnej wzdłuż tylnej granicy terenu ( pozostawienie pasa wolnego od zabudowy o szerokości min 20m z przeznaczeniem na drogę),
-dopuszcza się lokalizację masztów i urządzeń telefonii komórkowej.
Teren oznaczony symbolem R zakłada możliwość formowania nowej zabudowy zagrodowej dla gospodarstw o wielkości min 1 ha; wielkość nowo tworzonej działki powinna wynosić min 2500m na każde siedlisko, wysokość zabudowy 1,5 kondygnacji, architektura harmonizująca z otoczeniem, zapewnienie obsługi infrastrukturą techniczną we własnym zakresie.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.